O společnosti

Náš tým je složený z odborníků se zkušenostmi v oboru vymáhání a správy pohledávek v České republice i v rámci střední Evropy, spolupracující s renomovanými právními kancelářemi a exekučními úřady, v kombinaci se silným kapitálovým zázemím vytváří ze společnosti UNIDEBT silný subjekt, který má za cíl prosadit se na trhu pohledávek v České republice.

Našim klientům nabízíme jednorázovou i dlouhodobou realizaci odkupů pohledávek v rozsahu jednotlivých pohledávek i celých portfolií, případně služby formou správy kmenů klientů v prodlení s úhradou svého závazku. Máme zájem o pohledávky bez ohledu na výši NH, druh zajištění, výše prodlení apod. Garantujeme vymáhání v mezích etického kodexu dle AIA (Asociace inkasních agentur) a důraz na reputační rizika klienta a bezpečnost předaných dat.

Spolupracujeme

Bankovní a finanční instituce

Města a obce s rozšířenou působností

Telekomunikační společnosti

Pojišťovny

Spotřebitelské oznámení

Informace o mimosoudním řešení spotřebitelských sporů podle § 14 zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele

Společnost UNIDEBT Czech, SE, Dělnická 213/12, Holešovice, 170 00 Praha 7 tímto informuje spotřebitele o tom, že subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce se sídlem v Praze 2, Štěpánská 567/15, PSČ 120 00, www.coi.cz